Fotograf Radom

Fotoksiążka – kiedy warto ją kupić na prezent

By wywołać zdjęcia, a następnie stworzyć z nich duży format nie trzeba już chodzić do drukarni czy w inne tego rodzaju miejsca. Wszystkie nasze pomysły można zrealizować w jednym punkcie.

Wspomniany, oprócz standardowych zdjęć w studio czy zdjęć do dokumentów, proponuje również zdjęcia na pomnik lub zdjęcia ze zdjęcia. Co to oznacza? Bardzo często w naszych domach znaleźć można albumy z lat 70-tych, 80-tych czy 90-tych. Zdjęcia wywoływane wtedy z kliszy i zamówione w pojedynczych egzemplarzach, nie sposób później powielać. Na szczęście w dobie dzisiejszej techniki, punkty fotograficzne, które znalazły na to sposób. Co więcej, oferują również tak zwane fotoprezenty.

Rodzaje fotoprezentów

Wśród fotoprezentów, które sprezentować możemy bliskiej osobie do wyboru pozostaje między innymi kubek, poduszka lub koszulka ze zdjęciem, puzzle ze zdjęciem czy podkładka pod myszkę.

 

fotoksiążka szybka realizacja

 

Fotokubek oferowany przez wspomniany powyżej punkt fotograficzny, to produkt w białym kolorze, ozdobiony kolorowymi elementami. Na nim umieścić możemy dowolne zdjęcie, tak by gotowy już prezent podarować naszej babci, mamie lub mężowi. Picie z kubka ze zdjęciem dziecka, wnuczka lub innej bliskiej osoby z pewnością osłodzi dzień. Tak samo, jak niepowtarzalny t-shirt z nadrukiem według własnego pomysłu. Koszulki oferowane w punktach fotograficznych to rozmiary od junior, po XXL. Do wyboru pozostaje również ich kolorystyka.

Gdy chodzi zaś o puzzle lub podkładki pod myszki, te prezenty najlepiej podarować zapracowanym rodzicom lub ich pociechom. Gdy w biurze, pracując przy komputerze można mieć przy sobie zdjęcie rodziny, czas płynie szybciej i milej. Z kolei w domu, układanie puzzli z podobizną rodziny, to frajda szczególnie dla najmłodszych.

I mimo, że powyższe pomysły zdają się być oryginalnymi i niezwykle trafionymi, coraz więcej osób szczególną uwagę zwraca na jeszcze jeden proponowany produkt – fotoksiążkę. Takowa łączy sobie w cechy książki i albumu ze zdjęciami.

Fotoksiążka – kiedy warto ją kupić na prezent?

Fotoksiążka ma wiele zasadniczych zalet. Po pierwsze, to klient decyduje o ułożeniu w niej zdjęć, a więc ich kolejności. Po drugie, każdą fotografię może też osobiście podpisać, odwołując się przy tym do konkretnych osób i wydarzeń. Własna kompozycja sprawia, że prezent ten staje się podarunkiem personalizowanym i bardzo osobistym. Co więcej, fotoksiążki mają bardzo dogodne formaty i wykonane są przy użyciu prawdziwego papieru fotograficznego.

 

Zdjęcia augustów

 

Taki upominek sprezentować możemy więc bliskiej osobie, by w elegancki sposób uczcić ważne wydarzenie lub dzień. Fotoksiążki idealnie nadają się, jako pamiątki ślubów i wesel, chrzcin, komunii, istotnych podróży lub wydarzeń takich, jak zaręczyny, pierwszy Dzień Matki lub pierwszy Dzień Babci. Można przeglądać je bez końca, nie martwiąc się też ewentualnymi uszkodzeniami. Dlaczego?

Bo z racji tego, że są bardzo solidnie wykonane, nie ma obaw, że z czasem się zniszczą. Nad tradycyjnymi i klasycznymi albumami mają też tą przewagę, że nie trzeba martwić się wypadającymi z koszulek fotografiami. Całość prezentuje się więc bardzo schludnie i profesjonalnie. Jeśli zatem chcemy zaskoczyć bliską osobę oryginalnym prezentem, ale jednocześnie dać jej coś co przywołuje miłe wspomnienia – fotoksiążka zdaje się być strzałem w dziesiątkę!

Back to Top